close
تبلیغات در اینترنت
شناخت انواع پرده بکارت با توضیحات کامل و تصویری
loading...

مطلب کده ( باکس تو باکس )

شناخت انواع پرده بکارت با توضیحات کامل و تصویریپرده بکارت غشایی ا ست که تمام یا قسمتی ازدهانه واژن را می پوشاند. Hymen لغتی یونانی ست به معنای پوست یا پرده که از نام الهه ازدواج و عروسی یونانیان God Hymen وام گرفته شده. یونانیان باستان از این لغت برای انواع پرده ها از جمله پرده ای که قلب را احاطه می کند(پریکارد)، استفاده می کردند، اما با گذشت زمان، کاربرد آن به پرده بکارت محدود شد.در طول نخستین مراحل رشد جنینی، به طور کلی هیچ بخش ورودی به واژن وجود ندارد. لایه باریک بافتی که در این مرحله واژن را…

آخرین ارسال های انجمن

شناخت انواع پرده بکارت با توضیحات کامل و تصویری

شناخت انواع پرده بکارت با توضیحات کامل و تصویری


پرده بکارت غشایی ا ست که تمام یا قسمتی ازدهانه واژن را می پوشاند. Hymen لغتی یونانی ست به معنای پوست یا پرده که از نام الهه ازدواج و عروسی یونانیان God Hymen وام گرفته شده. یونانیان باستان از این لغت برای انواع پرده ها از جمله پرده ای که قلب را احاطه می کند(پریکارد)، استفاده می کردند، اما با گذشت زمان، کاربرد آن به پرده بکارت محدود شد.
در طول نخستین مراحل رشد جنینی، به طور کلی هیچ بخش ورودی به واژن وجود ندارد. لایه باریک بافتی که در این مرحله واژن را می پوشاند، قبل از تولد به طور ناقص تقسیم می شود، این لایه بعدها پرده بکارت را به وجود می آورد. در صورتیکه در مرحله قبل از تولد، تقسیم لایه به طور کامل صورت گیرد، موجب می شود بعضی زنان به طور مادرزاد، پرده بکارت نداشته باشند.
بسیاری تصور می کنند که پرده بکارت، داخل واژن قرار دارد. در صورتیکه اینطور نیست. پرده بکارت، بخش خارجی اندام جنسی است و دقیقا در ورودی دهانه واژن قرار دارد.

انداممان را چقدر می شناسیم؟

بسیار مهم است که بدانید بدنتان به چه شکلی است. البته در مورد شکل یا رنگ اندام جنسی تان نگران نباشید. بعضی ها تیره اند، بعضی روشن، بعضی کوچکند، بعضی بزرگ. اما غیر عادی نیستند. در نظر داشته باشید که هیچ واژنی دقیقا شبیه آن دیگری نیست.اندازه و شکل این سوراخ از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است. انواع رایج پرده بکارت عبارتند از:

حلقوی: در این نوع، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند.
حلقوی (قابل اتساع و غیر قابل اتساع)- در این نوع، پرده بکارت به شکل حلقه‌ای پیرامون ورودی مهبل را پوشانده‌است. پرده حلقوی قابل اتساع با آمیزش جنسی پاره نمی‌شود.

 

ارتجاعی: پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع ا ست و به هنگام ورود آلت تناسلی مرد، پاره نمی شود یا به طور جزئی پاره می شود و هیچ خونریزی ندارد.

دو سوراخی یا تیغه ای: پرده ای که یک تیغه ممتد در طول ورودی واژن دارد.

 


غربالی (سوراخ سوراخ): این پرده به طور کامل در عرض مهبل کشیده شده اما سطح آن سوراخ سوراخ است.

 

در پرده دندانه دار حفره وسط پرده یک حفره گرد با لبه های مضرس می باشد. در واقع تفاوت این نوع پرده با پرده حلقوی یا گرد فقط در مضرس یا هفت و هشتی بودن لبه های حفره می باشد.

مسدود: این نوع پرده هیچ سوراخی ندارد و کاملا مسدود است.

 

 

 

بعضی ها مادرزاد پرده بکارت ندارند، بعضی دیگر پرده بکارتشان بدون سوراخ است، درحالیکه برخی دیگر پرده های بسیار ضخیمی دارند که ممکن است برای پاره کردن آن، کمک پزشک مورد نیاز باشد تا از بروز درد در هنگام ارتباط جنسی جلوگیری شود، این شیوه را بریدن پرده می نامند.طی اولین دخول، پرده بکارت در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم می شود، غالبا تا زمانی که زن، نوزادی به دنیا بیاورد باقیمانده پرده در دهانه واژن وجود خواهد داشت.


پرده بدون سوراخ یا بسته چیست؟ پرده ای که تنها با خروج نوزاد پاره می شود، اما به صورت خطوط نامنظم گوشتی پیرامون ورودی واژن باقی می ماند. در دخترانی که به سن بلوغ می رسند، در صورتیکه دارای پرده بسته باشند، خون قاعدگی پشت آن جمع شده و نمی تواند خارج شود در نتیجه باعث بروز درد می شود، اینگونه افراد باید به دکتر مراجعه کرده تا طی عمل جراحی و ایجاد برشی در سطح پرده، خون قاعدگی از آن خارج شود.

 

چرا بعضی زنان در اولین ارتباط جنسی خونریزی ندارند و برخی دارند؟

گذشته از فقدان مادرزادی پرده بکارت در بعضی زنان، در صورتیکه زن در هنگام سکس، آرام و بدون تنش بوده ، زمان کافی برای عشق ورزی داشته باشد، با طرف مقابل خود احساس راحتی کند و دهانه واژنش به اندازه کافی مرطوب باشد، آلت تناسلی مرد به نرمی وارد واژن او می شود و به این ترتیب در اولین ارتباط خونریزی نخواهد داشت. اما اگر زن مضطرب باشد یا بترسد و پاهایش را جمع کند دهانه واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خونریزی و درد خواهد داشت.

بعضی مردها ادعا می کنند که می توانند در حین سکس تشخیص بدهند زن قبلا سکس داشته یا نه، چنین نیست. تنها چیزی که مردان می توانند حس کنند، مضطرب و نگران بودن زن است که به همین دلیل خودشان را منقبض کرده و دهانه واژن به نظر تنگ تر می آید.

از آنجائیکه در نظر مردم پرده بکارت، پرده ای بسیار سفت و محکم است که تنها با فشار پاره می شود، برخی مردها در هنگام سکس فشار زیادی به دهانه واژن آورده و موجب پارگی دهانه واژن، درد و خونریزی می شوند. در صورتیکه، اگر زن هنگام سکس آمادگی کافی داشته و به دور از احساس اضطراب باشد هیچ نیازی به فشار از جانب مرد نیست.

نکات قابل توجه در مورد پرده بکارت:

رشته های عصبی در پرده کم هستند و به همین دلیل در صورت آرامش جسمی و روانی، پارگی آن معمولا بدون درد است.
عمل دخول و پاره شدن پرده بهتر است در زمانی که بدن آرام است و هیچ اضطراب و خستگی وجود ندارد انجام شود. بنابراین نزدیکی در اولین شب ازدواج و پس از مراسم طولانی عروسی توصیه نمی شود.

زنان بهتر است قبل از نزدیکی، نه به منظور گرفتن گواهی سلامت پرده بکارت بلکه به دلیل آگاهی از نوع پرده به پزشک متخصص زنان مراجعه کرده و توضیحات لازم را درخواست کنند. زیرا در موارد نادری که پرده از نوع ضخیم است، احتیاج به عمل جراحی دارد.

در صورت تنگی دهانه واژن، بهتر است از کرم و ژلهای تسهیل کننده یا اسپری بی حس کننده استفاده کرد. ضمن اینکه تحریک زن وخروج ترشحات از دهانه واژن موجب روان شدن دهانه واژن و سهولت ارتباط جنسی می شود.

گاهی پرده بکارت با یک یا دو بار نزدیکی کاملا پاره نمی شود وهر دفعه قسمتی از آن پاره شده و کمی خونریزی می کند. بدون پارگی پرده، مایع اسپرم ریخته شده بر روی آن می تواند موجب حاملگی شود، زیرا اسپرماتوزوئید موجود در اسپرم می تواند از سوراخ پرده حرکت کرده و به طرف تخمک زن برود و حاملکی ایجاد گردد. در این موارد زن با پرده سالم حامله می شود.

ورزشهایی مانند سوارکاری، دو، پرش، شنا، رقص، باله، هرگز باعث پاره شدن پرده دختر نمی شوند مگر اینکه وی طی حادثه ای و در هنگام بازی، سقوط کرده و در همان زمان جسمی نوک تیز به پرده اصابت کند و موجب پارگی آن شود.

اهمیت پرده بکارت

در بعضی فرهنگها این مسئله خیلی اهمیت دارد که دختر به هنگام ازدواج باکره بوده و پرده بکارت داشته باشد. دراین جوامع، پرده بدین معنی ست که وی قبل از ازدواج ارتباط جنسی نداشته است. هر چند که، پرده بکارت نشانه ضیعفی برای بکارت واقعی است، زیرا بیشتر زنان، این پرده را قبل از داشتن ارتباط جنسی بر اثر خودارضائی، استفاده از تامپکس (نوعی نوار بهداشتی)، یا فعالیتهای غیرجنسی (مثل برخی حوادث ) از دست می دهند.

اما سوال اینجاست که حتی با وجود پرده بکارت چه کسی می تواند نعیین کند که آیا دختر قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته است یا خیر؟ غالبا خونریزی در شب عروسی می تواند دلیلی بر باکره بودن فرد باشد در صورتیکه این نظریه توسط اطلاعات پزشکی رد شده زیرا همانطور که گفته شد یا به دلیل آرامش زن، یا عدم وجود پرده بکارت به طور مادرزاد، این خونریزی می تواند وجود نداشته باشد.

علاوه بر این، راههای برقراری ارتباط جنسی فقط دخول نیست، دختر می تواند با حفظ پرده بکارت از راههای مختلف ارتباط جنسی داشته باشد و یا حتی با وجود پاره شدن پرده بکارت برای تظاهر به باکره بودن، با عمل جراحی ، آن را دوباره به حالت اول برگرداند. به همین دلیل وجود یا عدم وجود پرده بکارت، همیشه نمی تواند مدرک معتبری برای تعیین باکرگی شخص باشد. البته، اینکه نگرش باکره پسند مردان به خصوص در ایران، در حالیکه غالبا خود، پیش از اردواج، ارتباط جنسی دارند، اساسا درست است یا ناشی از نظامی مردسالارانه، بحثی دیگر است که در این مقاله نمی گنجد.

اهمیت زمانبندی دقیق برای آمیزش جنسی:

اگر بخواهم حامله شوم، چه زمانی برای آمیزش بهتر از سایر اوقات است؟
برای حامله شدن، زمان بندی دقیق بیشتر از هر چیز دیگری اهمیت دارد. اسپرم می تواند دو تا سه روز زنده بماند، اما تخمک فقط 12 تا 24 ساعت زنده خواهد ماند. برای افزایش احتمال حامله شدن، باید در حوالی زمان تخمک گذاری، بیشتر از یکبار آمیزش داشته باشید. همچنین نزدیکی یک تا دو روز پیش از تخمک گذاری و سپس انجام آمیزش مجدد در روز تخمک گذاری نیز مناسب است. در این حالت، احتمالا تعداد بیشتری از اسپرمهای سالم در لوله های فالوپ، آماده رها شدن تخمک خواهند بود.

البته، زمان دقیق رها شدن تخمک در خانمها، مشخص نیست و به طول دوره قاعدگی آنها بستگی دارد. تخمک گذاری در خانمها معمولا 14 روز پیش از آغاز پریود بعدی انجام می شود. دقت کنید که این زمان، بر خلاف باور عموم، دقیقا در وسط دوره ماهیانه آنها قرار ندارد. اگر دوره شما 28 روزه باشد (که متوسط سیکل قاعدگی در خانمها همین مدت است)، آنگاه می توان گفت که تخمک گذاری تقریبا در وسط دوره انجام می شود. اما اگر مثلا دوره شما 35 روزه باشد، تخمک گذاری در روز بیست و یکم انجام خواهد شد، نه روز هفدهم که وسط دوره است.

چگونه می تواتم بفهمم که در حال تخمک گذاری هستم؟
برخی از خانمها متوجه تخمک گذاری می شوند و برخی دیگر، تغییر خاصی را مشاهده نمی کنند. اگر به فکر بارداری هستید، دوره ماهیانه خود را برای چند ماه متوالی زیر نظر بگیرید. برخی از نشانه های ظریف تخمک گذاری عبارتند از:

حساس شدن پستان ها
درد خفیف در ناحیه پایین شکم
افزایش ترشحات واژن و تبدیل شدن این ترشحات به ماده ای شبیه به سفیده تخم مرغ.
اندکی افزایش (در حدود 0.4 تا 1 درجه) در دمای پایه بدن یا BBT: شما می توانید دمای بدن خود را هر روز صبح پیش از آنکه از رختخواب خارج شوید اندازه گیری کنید؛ این افزایش دما، دو روز پس از تخمک گذاری صورت می گیرد. در صورتی که نمودار دمای بدن خود را به مدت چند ماه ترسیم کنید، می توانید زمان تقریبی تخمک گذاری را پیش بینی کنید.
اگر پریودهای من منظم نباشند، حامله شدن برایم سخت تر خواهد بود؟
اکثر خانمها 12 بار در سال پریود می شوند، اما برخی از آنها ممکن است کمتر پریود شده یا حتی اصلا پریود نشوند. استرس، تمرینهای سنگین ورزشی، افزایش یا کاهش شدید وزن و مواردی دیگر، از جمله عواملی هستند که می توانند بر پریود شما اثر بگذارند. هر چقدر پریود شما نامنظم تر باشد، تشخیص زمان دقیق تخمک گذاری مشکل تر می شود. در صورتی که زمان تخمک گذاری را در چند ماه متوالی زیر نظر بگیرید، می توانید چند روزی را که بیشترین احتمال حامله شدن وجود دارد، تشخیص دهید.

فرض کنید سه دوره متوالی شما به ترتیب 28، 21 و 32 روزه باشد. سیکل قاعدگی خود را برای چند ماه متوالی در نظر گرفته و یادداشت نمایید. سپس عدد 17 را از کوتاهترین دوره ماهیانه، و عدد 11 را از طولانی ترین دوره ماهیانه کم کنید. تعداد روزهای مابین این دوعدد، روزهایی هستند که احتمال باردار شدن شما در آنها بیشتر از سایر روزها است. اگر دوره های شما نامنظم بوده و بیشتر از 35 روز نیز طول می کشند، با یک متخصص مشورت نمایید تا علت این بی نظمی را مشخص کند. علت آن می تواند یکی از موارد زیر باشد: سندرم تخمدان پلی کیستیک یا PCOS یا به زبان ساده تر کسیت تخمدان، اختلال عملکرد تخمدان، اختلال تیروئید، کاهش وزن شدید، یا افزایش میزان پرولاکتین.

آیا ممکن است آمیزش را امتحان کنیم تا ببینیم حاملگی اتفاق می افتد یا نه؟
مسلما لازم نیست که هر روز دمای بدن خود را اندازه گیری کرده یا موارد متعددی را یادداشت کنید. حتی رسیدن به اوج لذت جنسی نیز برای حامله شدن لازم نیست. حداقل دو بار در هفته آمیزش داشته باشید، شاید شانس به کمک شما بیاید.

پارگی پرده بکارت چگونه اتفاق می افتد؟
پارگی پرده بکارت هیچ گونه قاعده و قانونی ندارد و ممکن است به هر شکل و اندازه و در هر جهتی از پرده بکارت ایجاد شود. در پرده بکارت نوع حلقوی معمولا 4 تا 5 پارگی شعاعی شکل بوجود می آید و انواع هلالی دو پارگی در طرفین پیدا می کنند.پارگی ها معمولا از کناره آزاد پرده بکارت شروع شده و تا جدار واژن کشیده می شوند. در مواردی که سن دختر کم بوده و دستگاه تناسلی زنانه رشد کافی نداشته باشد ممکن است پارگی در واژن و سایر نواحی تناسلی نیز ایجاد شود.معمولا پس از پارگی پرده بکارت خونریزی کم و بیش شدیدی ایجاد می شود.لازم است این خون را از خون قاعدگی تمیز دهیم.خون قاعدگی دارای فیبرینوژن کمتر است، لذا دیرترلخته شده و سلول های واژینال در آن بسیار زیاد است در حالی که خون حاصل از پرده بکارت سریعتر لخته شده و حاوی مقادیر کمی سلول واژینال است.لبه های پارگی جدید در پرده بکارت معمولا زخمی و قرمز رنگ بوده و آثار خون لخته شده در آن مشاهده می شود.بعد از حدود یک هفته لبه های بریدگی از مخاطی مشابه مخاط پرده پوشیده شده و بعد از حدود دو هفته لبه های زخم نسبتا گرفته می شوند. نکته مهم این است که لبه های پارگی چون آزاد هستند و به هم اتصال ندارند هیچ وقت به هم جوش نمی خورند و  اگر دو تکه پارگی به هم دوخته شوند محل ترمیم به صورت یک اسکار برجسته روشن مشخص خواهد شد.

معاینه پرده بکارت: خانمها به دلیل خصوصیات روانی مایل نیستند برای معاینه ی پرده خود به پزشک مراجعه کنند و این در بسیاری از موارد موجب افسردگی و ناراحتی های روحی در آنها می گردد.پرده ی بکارت به شکلی است که خود شخص به تنهایی قادر به معاینه نیست و در مواردی که ناشیانه این عمل انجام گیرد موجب صدمه زدن به پرده خواهد شد.توصیه می شود که برای معاینه ی پرده بکارت خود به ماما و پزشک زنان مراجعه نمایید .18 سالگی سنی است که دختر جوان اولین چک آپ خودش را باید پیش یک پزشک یا ماما انجام بدهد.برای معاینه پرده بکارت باید لب های خارجی فرج را کاملا با انگشت شست و اشاره باز کنید و با استفاده از آینه پرده را معاینه کنید.اگر دوست یا آشنایی باشد راحتتر می شود پرده را معاینه کرد بدین ترتیب که شما با استفاده از انگشت های میانی و اشاره یک دست و انگشت شست و اشاره دست دیگرتان دو لب فرج را کاملا باز می کنید و دوست شما با استفاده از یک چراغ قوه نور را به آینه می تاباند تا نور به داخل مهبل منعکس شود.(عواقب ناشی از این معاینه شخصی توسط خود افراد متوجه ما نخواهد بود)

کلمات کلیدی مطلب : دختران - بکارت - جنسی -
 1. شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل - پارسی طب

  fa.parsiteb.com/news.php?nid=12213
  Translate this page
  زنان بهتر است قبل از نزدیکی، نه به منظور گرفتن گواهی سلامت پرده بکارت بلکه به دلیل آگاهی از نوع پرده به پزشک متخصص زنان مراجعه کرده و توضیحات لازم را ...
 2. شناخت انواع پرده بکارت + توضیحات کامل - گهر - جدید 94

  gahar.ir/شناخت-انواع-پرده-بکارت-توضیحات-کامل/
  Translate this page
  Jul 6, 2014 - شناخت انواع پرده بکارت + توضیحات کاملReviewed by Baran on Jul 6Rating: 4.0شناخت انواع پرده بکارت + توضیحات کاملپرده بکارت,انواع پرده ...
 3. شناخت انواع پرده بکارت توضیحات کامل - دنیای اینترنت

  boxiaozui.com/.../شناخت+انواع+پرده+بکارت+و+توض...
  Translate this page
  و همین عدم شناخت در بعضی مواقع منجر به مشکلات جدی و حتی تراژدی می گردید.منبع : http://nilidownload.rozblog.com درباره پرده بکارت و انواع پرده بکارت +18.
 4. شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل در مورد آن..... - مشاوره ...

  hassanzaare.persianblog.ir/post/25/
  Translate this page
  Jun 22, 2012 - یا همان پرده بکارت غشایی ا ست که تمام یا قسمتی ازدهانه واژن را می پوشاند. Hymen لغتی یونانی ست به معنای پوست یا پرده که از نام الهه ازدواج و ...
 5. انواع پرده بکارت و روشهای تشخیص وجود آن(مختص تازه دامادها ...

  omideto.persianblog.ir/post/215/
  Translate this page
  Nov 7, 2011 - انواع رایج پرده بکارت (هایمن) عبارتند از: ... د) غربالی: پرده غربالی یا سوراخ سوراخ، پرده ای است که به طور کامل در عرض مهبل کشیده شده امّا سطح آن ...
 6. شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل... - دانستنی ها در مورد ...

  https://www.facebook.com/permalink.php?story...
  Translate this page
  شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل پرده بکارت غشایی ا ست که تمام یا قسمتی ازدهانه واژن را می پوشاند. Hymen لغتی یونانی ست به معنای پوست یا پرده...
 7. شناخت انواع پرده بکارت توضیحات کامل | جستجو | اسپیناد

  espinad.com/.../شناخت-انواع-پرده-بکارت-و-توضیحات...
  Translate this page
  شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل از بین کلیه وبلاگها و اطلاعات سایت جستجو شده و نتیجه آن در لیست زیر نمایش داده شده است. جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و ...
 8. عکس انواع پرده بکارت - زیبا شویم:یک قدم تا زیبایی

  zibashavim.ir/tag/عکس-انواع-پرده-بکارت
  Translate this page
  انواع پرده بکارت,تصویر انواع پرده بکارت,بهترین تصویر انواع پرده بکارت,جدیدترین تصویر انواع پرده ... شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل - پارسی طب.
 9. شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل - مجله بیست زوج

  www.20zoj.ir/.../شناخت-انواع-پرده-بکارت-و-توضیحا...
  Translate this page
  Mar 11, 2015 - پرده بکارت,کتاب پرده بکات,آموزش پرده بکارت,تشخیص پرده بکارت,باکره,تشخیص باکره بودن دختر,باکره نبودن,تشخیص با کره نبودن,باکره ...
 10. معرفی انواع پرده بکارت در زنان به همراه توضیحات -

  www.shir1mod.ir/Forum/Catgory/10/Post/502
  Translate this page
  Mar 31, 2015 - این پرده به طور کامل در عرض مهبل کشیده شده اما سطح آن سوراخ سوراخ است.در پرده دندانه دار .... شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل - پارسی طب
 11. شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل | پایگاه اطلاع ...

  hamsarjavan.com/.../شناخت-انواع-پرده-بکارت-و-توض...
  Translate this page
  Jun 2, 2012 - شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل ویژه کلیه خانم ها یا همان پرده بکارت غشایی ا ست که تمام یا قسمتی ازدهانه واژن را می پوشاند. Hymen لغتی ...
 12. انواع پرده بکارت عکس بانوی پارسی - جستجو

  search.diacoweb.ir/.../Yp9mG2YjYp9i5Ldm+2LHYr9...
  Translate this page
  شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل یا همان پرده بکارت غشایی ا ست که تمام یا قسمتی شناخت انواع پرده بکارت و http fa parsiteb com news php nid 12213.
 13. آشنایی با انواع پرده بکارت از نظر پزشکی

  www.tanzimekhanevadeh.com/.../99-1389-02-20-07-...
  Translate this page
  Hymen یا همان پرده بکارت غشایی است که تمام یا قسمتی از دهانه واژن را می ... به طور کامل صورت گیرد ، موجب می شود بعضی زنان به طور مادرزاد ، پرده بکارت نداشته باشند . ... نوع پرده به پزشک متخصص زنان مراجعه کرده و توضیحات لازم را درخواست کنند .
 14. شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل - فروشگاه محصولات ...

  abdullah.shoperzfa.com/شناخت-انواع-پرده-بکارت-و-ت...
  Translate this page
  شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل. نحوه خرید این محصول: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را ...
 15. انواع پرده بکارت با تصویر 1 1 1 سوالاتی در مورد - کلوب

  www.cloob.com/.../انواع_پرده_بکارت_با_تصویر_1...
  Translate this page
  Mar 23, 2011 - بله ، همانطور که در بالا هم دیده می شود، برخی از انواع پرده بکارت حالت حلقوی و ارتجاعی داشته و در ... شاید هم پارگی کامل به وجود نیامده باشد و تنها آثاری از ورود جسم خارجی در لبه های پرده دیده شود که ... لطفاً در این باره بیشتر توضیح دهید ... یه سایت معرفی میکنم برای کسایی که آسیب پرده بکارت به هر دلیل دیدن عالیه:
 16. معرفی و توضیحات کامل انواع | سرگرمی - خانه

  dymyt.ir/post/معرفی-و-توضیحات-کامل-انواع/
  Translate this page
  شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل یا همان پرده بکارت غشایی ا ست که تمام یا قسمتی. معرفی و توضیحات کامل انواع مختلف سوزوکی خودروسازان آسیایی.
 17. آشنایی با انواع پرده بکارت + عکس

  soali.ir › زناشویی
  Translate this page
  Dec 23, 2013 - همه چیز درباره پرده بکارت و انواع پرده بکارت(تصویری) ... کامل صورت گیرد، موجب می شود بعضی زنان به طور مادرزاد، پرده بکارت نداشته باشند. ... آگاهی از نوع پرده به پزشک متخصص زنان مراجعه کرده و توضیحات لازم را درخواست کنند.
 18. شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل

  4shoura.ir/post-585.html
  Translate this page
  شناخت انواع پرده بکارت و. شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل یا همان پرده بکارت غشایی ا ست که تمام یا قسمتی ازدهانه. شناخت انواع پرده بکارت و. شناخت انواع ...
 19. آسیب و پارگی پرده بکارت | مجله تزپینی

  watersavingabfaesfahan.ir/.../آسیب-و-پارگی-پرده-بک...
  Translate this page
  علمی و مستند در مورد پرده بکارت با سلام و درود بیکران...شناخت انواع پرده بکارت و ...شناخت انواع پرده بکارتو توضیحات کامل . یا همان پرده بکارت غشایی ا ست که تمام ...
 20. پارگی پرده صماخ چگونه اتفاق می‌افتد؟ - تاکوما

  takoma.ir/p64811_پارگی_پرده_صماخ_چگونه_اتفاق_...
  Translate this page
  Apr 19, 2015 - انواع پرده بکارت دختران و زنان عکس شبا و آموزش کامل مسائل جنسی و ... شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل یا همان پرده بکارت غشایی ا ست که ...
 21. لباس مجلسی - 76768 انواع پرده بکارت همراه با عکس

  lebasemajlesighashang.mihanblog.com/post/475
  Translate this page
  آموزشگاه ازدواج و روابط جنسی - انواع پرده بکارت همراه با عکس - در رابطه به ازدواج و روابط ... آموزشگاه ازدواج و ... شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل. ویژه ... پرده ...
 22. شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل - درباره ی ما

  morovat-news.ir/شناخت-انواع-پرده-بکارت-و-توضیحا...
  Translate this page
  پرده بکارت (hymen membrane) در واقع پرده ای ناکامل از بافت همبندی است که عروق خونی کمی نیز دارد.
 23. شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل پارسی طب - خانه

  shelang.ir/شناخت-انواع-پرده-بکارت-و-توضیحات-کامل... - Translate this page
  شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات ... شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل - پارسی طب ...
 24. شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل - اخبار روز جهان

  news.4l4.ir/.../شناخت-انواع-پرده-بکارت-و-توضیحات-... - Translate this page
  دستکش Silver Touch مخصوص کار با گوشی ها و تبلت های لمسی. جنس فوق العاده با کیفیت و مقاوم. در روز های سرد با دستانی گرم از موبایل یا تبلت لمسی خود لذت ...
 25. تشخیص پارگی پرده بکارت+18 - مجله پاتوق 2000

  www.p-2000.ir/تشخیص-پارگی-پرده-بکارت18/
  Translate this page
  Mar 28, 2014 - البته در بعضی افراد (بسیار کم) پرده های بکارت به طور کامل بسته است. ... درباره عکس بالا اینتوضیح را بدهیم که گاهی سوراخ روی پرده بکارت که همان .... نکته ای درباره پرده بکارت حلقوی انواع پرده هایبکارت حلقوی در دو نوع قابل ...
 26. انواع سرم های دارویی - مجله اینترنتی میکی

  ichmt2014.ir/انواع-سرم-های-دارویی/
  Translate this page
  دوستان گرامی ، انواع مدل لباس مجلسی , مدل لباس شب، انواع کت و دامن ، انواع مدل مانتو ، مدللباس مجلسی کوتاه، انواع مدل .... شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل .
 27. دکتر رهام صادقی - بایگانی سوالات پرده بکارت - 2 - پاسخ 195 تا 209

  www.roham.ws › ... › سوالات زنان › پرده بکارت
  Translate this page
  19 posts
  منوال داشتن بکارت میان عموم خونریزی هستش و به احتمال اگر نوع پرده شما هنگام ازاله شدن از ... من در اولین رابطه جنسی که رابطه جنسی بطور کامل بوده هیچ خونریزی ای نداشتم با این که این .... فرق این دوتا چیه خواهشا کاملا توضیح بدین (حلقوی و دنده ای ) ..... سایت دکتر رهام صادقی افتخار دارد در سایت معرفی وبسایتهای سلامت (سالم دات آی آر) ...
 28. پرده - وب دایرکتوری | وب دایرکتوری

  nettabligh.ir/پرده/
  Translate this page
  شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل . یا همان پرده بکارت غشایی ... انواع پرده های لوردراپه ( تصویری - پلی دراپه ) ارائه انواع پرده های لوردپراپه در جنس ...Verdeckte ...
 29. هفته هفدهم بارداری - تاکوما

  tacoma.ir/p34382_هفته_هفدهم_بارداری
  Translate this page
  Apr 18, 2015 - از وضعیت بدن و سلامتی خود و جنین تان در هفته هفدهم بارداری بیشتر بدانید هفته هفدهم بارداری.شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل یا همان پرده ...
 30. انواع مهم پرده بکارت ایران ویج - پاتوقی

  patoghee.com/.../انواع-مهم-پرده-بکارت-ایران-ویج.html
  Translate this page
  شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل . یا همان پرده بکارت غشایی ا ... با سلام با توجه به گفته های شما ممکنهپرده بکارت شما از نوع حلقوی ارتجاعی بوده باشه که .
 31. انواع پرده بکارت + عکس | بانوی پارسی

  www.persianlady.ir/انواع-پرده-بکارت/
  Translate this page
  May 5, 2012 - انواع پرده بکارت به همراه تصویر و توضیحات کامل آنها. تعریف ... شایع ترین نوع پرده بکارت ، مثلثی است که در ۵۰ تا ۶۰% دختران دیده می شود.
 32. کمک در شناخت بیماری های جنسی - پرده بکارت

  doste-mehrabon.blogfa.com/post/34
  Translate this page
  توضیحات کامل در مورد «قاعدگی (پریود) در دختران» ... معرفی انواع بیماری ها ... بود و نبود یا صحیحتر بگیم زایل شدن نسبی یا کامل پرده بکارت به هیچ وجه دلیل بر این ...
 33. شناخت انواع پرده بکارت و ... - 24img.com

  earth.24img.com/6862636065.html
  Translate this page
  شناخت انواع پرده بکارت و توضیحات کامل function resizeText(multiplier) { if (document.body.style.fontSize == "" || multiplier==0) { document.body.style.fontSize ...
 34. پرده ارتجاعی چه موقع به حالت اول باز میگردد - ایران سلامت

  forum.iransalamat.com/بکارت.../پرده-ارتجاعی-چه-موق...
  Translate this page
  Dec 7, 2005 - انواع پرده های بکارت حلقوی غیرقابل اتساع در حین اولین دخول آلت ... مکرر زوجین جوان به پزشکی قانونی است که با یک معاینه سطحی و توضیحات لازم ...

درباره همسرداری ,
Admin بازدید : 533 پنجشنبه 24 ارديبهشت 1394 زمان : 14:40 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات


کانال تلگرام
درباره ما
از شــیر مــرغ تا جــون آدمــی زاد «جـدیدتـرین مطالب و اخـبار ایران و جهان» این سایت در ستاد ساماندهی با آدرس ««««« bux2bux.rozblog.com »»»»»» بــه ثــبت رسـیده است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • تک آهنگ
 • اخبار
 • گالری عکس
 • ایرانگردی - جهانگردی

 • بیوگرافی و زندگینامه

 • تغـذیـه
 • سبک زندگی
 • آشپزی
 • نرم‌افزار کامپیوتر
 • اختصاصی اینترنت
 • کتاب‌های اینترنتی pdf

 • ترفندستان
 • بازی موبایل
 • نرم‌افزار موبایل
 • آموزش موبایل
 • مذهبی
 • ادبیات
 • علمی
 • گرافیک
 • فیلم، کلیپ و کارتون
 • مد، مدل و زیبایی

 • فال و طالع بینی
  نظرسنجی
  شـما چـند سـال دارید ؟  مطالب سایت چقدر برای شما مفید بـود؟  آمار سایت
 • کل مطالب : 2947
 • کل نظرات : 93
 • افراد آنلاین : 12
 • تعداد اعضا : 110
 • آی پی امروز : 181
 • آی پی دیروز : 179
 • بازدید امروز : 2,251
 • باردید دیروز : 2,229
 • گوگل امروز : 50
 • گوگل دیروز : 79
 • بازدید هفته : 12,614
 • بازدید ماه : 79,229
 • بازدید سال : 185,396
 • بازدید کلی : 4,912,481
 • کدهای اختصاصی
  X بستن تبلیغات
  گيره كوچك كننده بيني
  X بستن تبلیغات
  گردنبند مرغ آمين