close
تبلیغات در اینترنت
این دختر جوان باید دو برابر وزن خود ذرت بخورد تا زنده بماند!
loading...

مطلب کده ( باکس تو باکس )

Search Resultsدختری که برای زنده ماندن باید سالانه دو برابر وزنش آرد ذرت ...www.pardad.ir/N_دختری-که-برای-زنده-ماندن-باید-سال... - Translate this pageFeb 25, 2012 - دختری که برای زنده ماندن باید سالانه دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد +عکس ... به گزارش پرداد به نقل از دیلی میل: این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود ... برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. ... بیدار شده و آرد ذرت بخورد تا انرژی لازم برای خواب در بدن وی تولید شود .این دختر باید دو برابر…

آخرین ارسال های انجمن

این دختر جوان باید دو برابر وزن خود ذرت بخورد تا زنده بماند!

Search Results

 1. دختری که برای زنده ماندن باید سالانه دو برابر وزنش آرد ذرت ...

  www.pardad.ir/N_دختری-که-برای-زنده-ماندن-باید-سال... - Translate this page
  Feb 25, 2012 - دختری که برای زنده ماندن باید سالانه دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد +عکس ... به گزارش پرداد به نقل از دیلی میل: این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود ... برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. ... بیدار شده و آرد ذرت بخورد تا انرژی لازم برای خواب در بدن وی تولید شود .
 2. این دختر باید دو برابر وزن خود ذرت بخورد تا زنده بماند! - ناز وب

  www.nazweb.ir/8559-the-girl-who-must-eat-twice-his-... - Translate this page
  این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود به گزارش ناز وب این دختر از یک بیماری نادر گوارشی رنج میبرد.
 3. این دختر باید دو برابر وزن خود ذرت بخورد تا زنده بماند! - سلاگ

  nazweb_ir.selog.ir/p251730_این_دختر_باید_دو_براب...Translate this page
  این دختر باید دو برابر وزن خود ذرت بخورد تا زنده بماند! مروری برگذشته. طنز جالب نوشته روزنامه کیهان. درد دل خنده دار زن ایرانی با یک مرد هموطن! عکس. خنده دارترین ...
 4. دختری برای زنده ماندنش باید دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد

  www.parsnaz.ir/news_detail_5559.htmlTranslate this page
  این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرودبه گزارش ... و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. ... مادر 48 ساله این دختر میگوید وی حتی ساعت 2 نمیه شب مجبور است بیدار شده و آرد ذرت بخورد تا انرژی لازم ... مجردها - با یک کلیک همسر آینده خود را انتخاب کنید.
 5. دختری که برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد +عکس | فلش خور

  www.flashkhor.com › ... › علم، فرهنگ، هنرخبرهاTranslate this page
  Oct 29, 2013 - این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. ... لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. ... و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. ... است بیدار شده و آرد ذرت بخورد تا انرژی لازم برای خواب در بدن وی تولید شود .
 6. دختری که برای زنده ماندن باید سالانه دو برابر وزنش آرد ذرت ...

  forum.pasokhgar.ir/Thread-دختری-که-برای-زنده-ماندن...Translate this page
  موضوع: دختری که برای زنده ماندن باید سالانه دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد +عکس ... از دیلی میل: این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. ... و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. {جهت ديدن اين لينك ،لطفا از اینجا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید }.
 7. این دختر برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد +عکس - که

  www.irannaz.com/news_detail_19208.htmlTranslate this page
  Feb 26, 2012 - این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود به گزارش ... مجردها - با یک کلیک همسر آینده خود را انتخاب کنید ... و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. ... شب مجبور است بیدار شده و آرد ذرت بخورد تا انرژی لازم برای خواب در بدن وی تولید شود .
 8. این دختر برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد عکس - تاکوما

  takoma.ir/p42869_این_دختر_برای_زنده_ماندن_باید_آ...Translate this page
  Apr 18, 2015 - این دختر برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد عکس - تاکوما در این باره ... تمامی پیشنهادات و انتقادات خود را در این بخش مطرح کنید تا توسط مدیر سایت .... ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند.
 9. دختری که برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد | شادینه

  shadine.ir/دختر-زنده-ماندن-آرد-ذرت.htmlTranslate this page
  این دختر ۱۲ ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. ... و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. ... لطفا اگر آدرس یا ایمیلی از دختر فوق دارید برایم ارسال کنید تا ایشان را درمان کنم این ... داشتن بلندترین ناخن جهان در کتاب رکوردهای جهانی گینس نام خود را به ثبت .
 10. قبل از انتخاب هایلایت یا لولایت موی خود حتما بخوانید! | بیگ ...

  biglife.ir/قبل-از-انتخاب-هایلایت-یا-لولایت-موی-خود/Translate this page
  Mar 18, 2015 - چرا هایلایت؟ با استفاده از هایلایت می‌توانید رنگ موهای خود را از حالت یکنواختی و. ... این دختر باید دو برابر وزن خود ذرت بخورد تا زنده بماند!
 11. کتابخانه عمومی نسیم قهدریجان

  simayenasim.blogreader.ir/Translate this page
  آنها بهترین سالیان عمر خود را آن جا گذراندند تا ندای حق و حقانیت نواخته شود و نام ایران در اوج درخشش بماند. .... دختری برای زنده ماندنش باید دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد ... این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. ... و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند.
 12. آرد ذرت - کتابخانه عمومی نسیم قهدریجان - بلاگ ریدر

  simayenasim.blogreader.ir/page-121883.html - Translate this page
  دختری برای زنده ماندنش باید دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد ... این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. ... و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. ... مادر 48 ساله این دختر میگوید وی حتی ساعت 2 نمیه شب مجبور است بیدار شده و آرد ذرت بخورد تا انرژی لازم ...
 13. یک نفس با تو... - عجیب اما واقعی

  morvaridegomshode.blogfa.com/cat-6.aspxTranslate this page
  اما واقعیت این است که خود نیوتن هیچگاه این داستان را مطرح نکرده است و این داستان چندین دهه ... به گزارش تکناز به نقل از ایسنا، اندازه این هیولاهای دریایی در حدود دو تا سه سانتیمتر است و ... این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. ... دختری که برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد +عکس www.taknaz.ir.
 14. علمــی - LORDEGAN BOYS

  www.4mbboys.blogfa.com/category/21/علمــیTranslate this page
  تا شقایق هست زندگی باید کرد ... چند روز بعد که زن و شوهر استرالیایی به سراغ توپ‌های گلف خود می‌روند و متوجه ... دختری برای زنده ماندنش باید دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد ... این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. ... است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند.
 15. آبان 1393 - کتابخانه عمومی نسیم قهدریجان

  simayenasim.blogfa.com/1393/08Translate this page
  در این مدت، تمامی درس‌های مربوط به سطح را فراگرفت و با شور و شوق بسیاری .... آنها بهترین سالیان عمر خود را آن جا گذراندند تا ندای حق و حقانیت نواخته شود و نام ایران در اوج درخشش بماند. .... دختری برای زنده ماندنش باید دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد ... و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. در این ...
 16. گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــونــــــــــــــــــــ ...

  mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID...Translate this page
  Sep 8, 2013 - مطالب این تاپیک غیرمفید، غیرضروری، قدیمی، غیر قابل استفاده یا .... 1 - زمان غذا خوردن خود را تا 20 دقیقه افزایش دهید .... دختری که برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد ... به گزارش تکناز این دختر از یک بیماری نادر گوارشی رنج میبرد و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند.
 17. بماند

  patoghee.in/tags/بماند.htmlTranslate this page
  فردوسی پور می گوید کروش بماند تا قلعه نوئی و دایی سرمربی تیم ملی نشوند/ ... نادری مبتلا است که بر اثر آن به تدریج توانایی راه رفتن، صحبت کردن ، حس دیداری و شنوایی خود را از دست خواهد داد. .... این دختر برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد +عکس ... این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود.
 18. آنچه باید از روابط زناشویی بدانیم

  zanoshoo.blogfa.com/Translate this page
  آنچه باید از روابط زناشویی بدانیم - این وبلاگ با هدف آموزش مسایل مختلف زناشویی ایجاد شده. ... یکی از چالش های متعدد آقایون این است که در روابط جنسی خود با همسرشان چه ..... و اسيدي است كرموزوم X بيشتر زنده مانده و احتمال دختر شدن جنين بيشتر است ... 2-رعايت رژيم غذائي بايد از دو ماه قبل بارداري ( حداقل 4 تا 6 هفته قبل بارداري ) ...
 19. این دختر برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد +عکس - انجمن تهران ...

  www.forums.tehranpatogh.ir/Thread-این-دختر-برای-...Translate this page
  لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. ... رنج میبرد و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند.
 20. این دختر برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد +عکس - تظاهر|اس ام ...

  tazahor.rozblog.com/news/1838 - Translate this page
  این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. به گزارش ایران ناز این دختر از یک بیماری…,این دختر برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد +عکس. ... است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. ... دختر میگوید وی حتی ساعت 2 نمیه شب مجبور است بیدار شده و آرد ذرت بخورد تا ...
 21. دختری برای زنده ماندنش باید دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد + عسک ...

  www.paroos198.com/.../showthread.php?...Translate this page
  Aug 15, 2012 - این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. ... رنج میبرد و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. ... نمیه شب مجبور است بیدار شده و آرد ذرت بخورد تا انرژی لازم برای خواب در بدن وی تولید شود . ..... شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید.
 22. 9 - بهترین های روز

  www.soltandarya.loxblog.com/pages/8Translate this page
  اکثر دختران در سنین نوجوانی بیشتر وقت خود را صرف خرید کردن و گردش با ... در این مطلب قصد داریم تا شما را با تعدادی از اعضای کمتر شناخته شده و به نوعی شگفت انگیز آشنا کنیم. ..... دختری برای زنده ماندنش باید دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد ... و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند.
 23. زیبائی و صحت - nadia-angomans Jimdo-Page!

  www.nadia-angoman.ru/زیبائی-و-صحت/Translate this page
  قتل یک دختر به دست پدرش این دختر جوان که سروه اش نام داشت به دست پدر ... (بسیاری زنان خود حامل و قربانی هستند که خود مبارزه با پدیده را مشکل تر می .... وآن را رنجور وبيمار می سازد، پوست را هميشه پاک ومنزه نگهداريد تا زنده وسالم بماند. ...... 6)خانم هائيكه در بين دو عادت ماهانه خونريزي دارند براي درمان آن بايد جوشانده پوست فندق بخورند .
 24. دختری برای زنده ماندنش باید دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد + عسک

  www.paroos205.com/.../showthread.php?...دختری...ز...Translate this page
  Aug 15, 2012 - این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. ... رنج میبرد و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. ... نمیه شب مجبور است بیدار شده و آرد ذرت بخورد تا انرژی لازم برای خواب در بدن وی تولید شود . ..... شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید.
 25. بیماریهای زنان و زایمان

  zananvazayman.blogfa.com/1392/02/1Translate this page
  در این تصاویر مراحل رشد نوزاد از ابتدای لقاح تا کامل شدن جنین و تبدیل به یک نوزاد را ... از این مرحله عبور کرده و به گردن رحم رسیده فقط 10 درصد زنده بیرون می روند. .... اگر كودك شما دختر است رحم و لوله هاي فالوپ او شكل گرفته و در محل نهايي خود قرار دارند. .... بسیاری از مادر ها در یکی دو ماه اخر به دلیل وزن مادر و فشار روی ستون فقرات و ...
 26. من باردارم چه کنم؟! [آرشیو] - روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و ...

  www.roozmenu.com › ... › بارداری - PregnancyTranslate this page
  Sep 18, 2012 - به همین دلیل زنان باردار باید از میزان استرس‌های خود بکاهند و اطرافیان ... یکی از نگرانی‌های اصلی زنان باردار این است که چه کار بکنند و چه کار نکنند و یا چه بخورند و چه نخورند. .... غلات صبحانه، سبوس جوی دو سر، نان گندم، جو، ذرت بو داده، برنج قهوه‌ای .... لثه در حین بارداری ، خطر زایمان زود رس را تا ‪ ۷‬برابر افزایش می‌دهد .
 27. راهنمایی های مفید برای پیش از بارداری [آرشیو] - روزمنو، محبوب ترین ...

  www.roozmenu.com › ... › بارداری - PregnancyTranslate this page
  Jan 9, 2011 - 100+ posts - ‎51 authors
  تا اين زمان ممكن است بسياري از مشكلات برگشت ‌ناپذير، براي جنين پيش آمده ... رشد جنين را كند كرده و احتمال تولد نوزاد با وزن كم را تقريبا دوبرابر مي‌كند. ... خانم‌هاي چاق بايد قبل از حامله شدن وزن خود را كم كنند ، زيرا چاقي خطر .... ماهک جان امیدوارم هرچه زودتر خدا بهت یه پسر نازو تپل بده که هم دختر داشته باشی هم پسر:3:
 28. تدبیر زنان حامله، شیرده و اطفال | مهرطب

  www.mehrteb.ir/fa/.../تدبیر-زنان-حامله،-شیرده-و-اطف...Translate this page
  اما این دو باید در یک زمان واحد به محلی خاص برسند تا امکان آمیختن و یکی شدن آنها و بارداری ... نیاز دارد و بدون آن هیچ غذایی ساخته نمی‎شود و هیچ کس نمی‎تواند زنده بماند. ... در جواب باید گفت: مایۀ منی هنگام جدا شدن از منشاء اولیۀ خود مقداری حرارت غریزی و روان .... فایدۀ ریختن رطوبات اضافی و عرق جنین در این غشاء این است که وزن جنین خیلی ...
 29. ناگفته های مسايل همبستری و عشقبازی - بارداري و حاملگي

  masaelejensihot.blogfa.com/cat-4.aspxTranslate this page
  باید از نسل جدید قرص‌های ضدبارداری تشکر کرد، چراکه زنان با این روش‌ها قادرند از ... از حالت تهوع اوايل بارداري، مقداري خشکبار و بيسکويت خشک همراه خود داشته باشد. ...... علاوه بر آن خطر دیابت بارداری در زنان مبتلا به اضافه وزن سه برابر بیشتر است. ..... اسپرم می تواند دو تا سه روز زنده بماند، اما تخمک فقط ۱۲ تا ۲۴ ساعت زنده خواهد ماند.
 30. آویشن

  teb-sonnati90.blogfa.com/Translate this page
  آیا میدانستید که ملخ ها فراوان ترین موجودات بر روی زمین هستند و موجوداتی هستند که در روز دو برابر وزن خود غذا می‌خورند؟ آیا میدانستید که هر چشم مگس از10 هزار عدسی ...

Search Results

 1. دختری که برای زنده ماندن باید سالانه دو برابر وزنش آرد ذرت ...

  www.pardad.ir/N_دختری-که-برای-زنده-ماندن-باید-سال... - Translate this page
  Feb 25, 2012 - دختری که برای زنده ماندن باید سالانه دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد +عکس ... به گزارش پرداد به نقل از دیلی میل: این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود ... برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. ... بیدار شده و آرد ذرت بخورد تا انرژی لازم برای خواب در بدن وی تولید شود .
 2. این دختر باید دو برابر وزن خود ذرت بخورد تا زنده بماند! - ناز وب

  www.nazweb.ir/8559-the-girl-who-must-eat-twice-his-... - Translate this page
  این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود به گزارش ناز وب این دختر از یک بیماری نادر گوارشی رنج میبرد.
 3. این دختر باید دو برابر وزن خود ذرت بخورد تا زنده بماند! - سلاگ

  nazweb_ir.selog.ir/p251730_این_دختر_باید_دو_براب...Translate this page
  این دختر باید دو برابر وزن خود ذرت بخورد تا زنده بماند! مروری برگذشته. طنز جالب نوشته روزنامه کیهان. درد دل خنده دار زن ایرانی با یک مرد هموطن! عکس. خنده دارترین ...
 4. دختری برای زنده ماندنش باید دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد

  www.parsnaz.ir/news_detail_5559.htmlTranslate this page
  این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرودبه گزارش ... و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. ... مادر 48 ساله این دختر میگوید وی حتی ساعت 2 نمیه شب مجبور است بیدار شده و آرد ذرت بخورد تا انرژی لازم ... مجردها - با یک کلیک همسر آینده خود را انتخاب کنید.
 5. دختری که برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد +عکس | فلش خور

  www.flashkhor.com › ... › علم، فرهنگ، هنرخبرهاTranslate this page
  Oct 29, 2013 - این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. ... لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. ... و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. ... است بیدار شده و آرد ذرت بخورد تا انرژی لازم برای خواب در بدن وی تولید شود .
 6. دختری که برای زنده ماندن باید سالانه دو برابر وزنش آرد ذرت ...

  forum.pasokhgar.ir/Thread-دختری-که-برای-زنده-ماندن...Translate this page
  موضوع: دختری که برای زنده ماندن باید سالانه دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد +عکس ... از دیلی میل: این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. ... و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. {جهت ديدن اين لينك ،لطفا از اینجا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید }.
 7. این دختر برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد +عکس - که

  www.irannaz.com/news_detail_19208.htmlTranslate this page
  Feb 26, 2012 - این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود به گزارش ... مجردها - با یک کلیک همسر آینده خود را انتخاب کنید ... و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. ... شب مجبور است بیدار شده و آرد ذرت بخورد تا انرژی لازم برای خواب در بدن وی تولید شود .
 8. این دختر برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد عکس - تاکوما

  takoma.ir/p42869_این_دختر_برای_زنده_ماندن_باید_آ...Translate this page
  Apr 18, 2015 - این دختر برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد عکس - تاکوما در این باره ... تمامی پیشنهادات و انتقادات خود را در این بخش مطرح کنید تا توسط مدیر سایت .... ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند.
 9. دختری که برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد | شادینه

  shadine.ir/دختر-زنده-ماندن-آرد-ذرت.htmlTranslate this page
  این دختر ۱۲ ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. ... و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. ... لطفا اگر آدرس یا ایمیلی از دختر فوق دارید برایم ارسال کنید تا ایشان را درمان کنم این ... داشتن بلندترین ناخن جهان در کتاب رکوردهای جهانی گینس نام خود را به ثبت .
 10. قبل از انتخاب هایلایت یا لولایت موی خود حتما بخوانید! | بیگ ...

  biglife.ir/قبل-از-انتخاب-هایلایت-یا-لولایت-موی-خود/Translate this page
  Mar 18, 2015 - چرا هایلایت؟ با استفاده از هایلایت می‌توانید رنگ موهای خود را از حالت یکنواختی و. ... این دختر باید دو برابر وزن خود ذرت بخورد تا زنده بماند!
 11. کتابخانه عمومی نسیم قهدریجان

  simayenasim.blogreader.ir/Translate this page
  آنها بهترین سالیان عمر خود را آن جا گذراندند تا ندای حق و حقانیت نواخته شود و نام ایران در اوج درخشش بماند. .... دختری برای زنده ماندنش باید دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد ... این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. ... و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند.
 12. آرد ذرت - کتابخانه عمومی نسیم قهدریجان - بلاگ ریدر

  simayenasim.blogreader.ir/page-121883.html - Translate this page
  دختری برای زنده ماندنش باید دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد ... این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. ... و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. ... مادر 48 ساله این دختر میگوید وی حتی ساعت 2 نمیه شب مجبور است بیدار شده و آرد ذرت بخورد تا انرژی لازم ...
 13. یک نفس با تو... - عجیب اما واقعی

  morvaridegomshode.blogfa.com/cat-6.aspxTranslate this page
  اما واقعیت این است که خود نیوتن هیچگاه این داستان را مطرح نکرده است و این داستان چندین دهه ... به گزارش تکناز به نقل از ایسنا، اندازه این هیولاهای دریایی در حدود دو تا سه سانتیمتر است و ... این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. ... دختری که برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد +عکس www.taknaz.ir.
 14. علمــی - LORDEGAN BOYS

  www.4mbboys.blogfa.com/category/21/علمــیTranslate this page
  تا شقایق هست زندگی باید کرد ... چند روز بعد که زن و شوهر استرالیایی به سراغ توپ‌های گلف خود می‌روند و متوجه ... دختری برای زنده ماندنش باید دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد ... این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. ... است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند.
 15. آبان 1393 - کتابخانه عمومی نسیم قهدریجان

  simayenasim.blogfa.com/1393/08Translate this page
  در این مدت، تمامی درس‌های مربوط به سطح را فراگرفت و با شور و شوق بسیاری .... آنها بهترین سالیان عمر خود را آن جا گذراندند تا ندای حق و حقانیت نواخته شود و نام ایران در اوج درخشش بماند. .... دختری برای زنده ماندنش باید دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد ... و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. در این ...
 16. گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــونــــــــــــــــــــ ...

  mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID...Translate this page
  Sep 8, 2013 - مطالب این تاپیک غیرمفید، غیرضروری، قدیمی، غیر قابل استفاده یا .... 1 - زمان غذا خوردن خود را تا 20 دقیقه افزایش دهید .... دختری که برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد ... به گزارش تکناز این دختر از یک بیماری نادر گوارشی رنج میبرد و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند.
 17. بماند

  patoghee.in/tags/بماند.htmlTranslate this page
  فردوسی پور می گوید کروش بماند تا قلعه نوئی و دایی سرمربی تیم ملی نشوند/ ... نادری مبتلا است که بر اثر آن به تدریج توانایی راه رفتن، صحبت کردن ، حس دیداری و شنوایی خود را از دست خواهد داد. .... این دختر برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد +عکس ... این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود.
 18. آنچه باید از روابط زناشویی بدانیم

  zanoshoo.blogfa.com/Translate this page
  آنچه باید از روابط زناشویی بدانیم - این وبلاگ با هدف آموزش مسایل مختلف زناشویی ایجاد شده. ... یکی از چالش های متعدد آقایون این است که در روابط جنسی خود با همسرشان چه ..... و اسيدي است كرموزوم X بيشتر زنده مانده و احتمال دختر شدن جنين بيشتر است ... 2-رعايت رژيم غذائي بايد از دو ماه قبل بارداري ( حداقل 4 تا 6 هفته قبل بارداري ) ...
 19. این دختر برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد +عکس - انجمن تهران ...

  www.forums.tehranpatogh.ir/Thread-این-دختر-برای-...Translate this page
  لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید. این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. ... رنج میبرد و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند.
 20. این دختر برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد +عکس - تظاهر|اس ام ...

  tazahor.rozblog.com/news/1838 - Translate this page
  این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. به گزارش ایران ناز این دختر از یک بیماری…,این دختر برای زنده ماندن باید آرد ذرت بخورد +عکس. ... است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. ... دختر میگوید وی حتی ساعت 2 نمیه شب مجبور است بیدار شده و آرد ذرت بخورد تا ...
 21. دختری برای زنده ماندنش باید دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد + عسک ...

  www.paroos198.com/.../showthread.php?...Translate this page
  Aug 15, 2012 - این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. ... رنج میبرد و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. ... نمیه شب مجبور است بیدار شده و آرد ذرت بخورد تا انرژی لازم برای خواب در بدن وی تولید شود . ..... شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید.
 22. 9 - بهترین های روز

  www.soltandarya.loxblog.com/pages/8Translate this page
  اکثر دختران در سنین نوجوانی بیشتر وقت خود را صرف خرید کردن و گردش با ... در این مطلب قصد داریم تا شما را با تعدادی از اعضای کمتر شناخته شده و به نوعی شگفت انگیز آشنا کنیم. ..... دختری برای زنده ماندنش باید دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد ... و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند.
 23. زیبائی و صحت - nadia-angomans Jimdo-Page!

  www.nadia-angoman.ru/زیبائی-و-صحت/Translate this page
  قتل یک دختر به دست پدرش این دختر جوان که سروه اش نام داشت به دست پدر ... (بسیاری زنان خود حامل و قربانی هستند که خود مبارزه با پدیده را مشکل تر می .... وآن را رنجور وبيمار می سازد، پوست را هميشه پاک ومنزه نگهداريد تا زنده وسالم بماند. ...... 6)خانم هائيكه در بين دو عادت ماهانه خونريزي دارند براي درمان آن بايد جوشانده پوست فندق بخورند .
 24. دختری برای زنده ماندنش باید دو برابر وزنش آرد ذرت بخورد + عسک

  www.paroos205.com/.../showthread.php?...دختری...ز...Translate this page
  Aug 15, 2012 - این دختر 12 ساله مجبور است دو برابر وزن خودش آرد ذرت بخود وگرنه به کما میرود. ... رنج میبرد و ناچار است برای انکه بتواند زنده بماند دو برابر وزن خودش در سال آرد ذرت مصرف کند. ... نمیه شب مجبور است بیدار شده و آرد ذرت بخورد تا انرژی لازم برای خواب در بدن وی تولید شود . ..... شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید.
 25. بیماریهای زنان و زایمان

  zananvazayman.blogfa.com/1392/02/1Translate this page
  در این تصاویر مراحل رشد نوزاد از ابتدای لقاح تا کامل شدن جنین و تبدیل به یک نوزاد را ... از این مرحله عبور کرده و به گردن رحم رسیده فقط 10 درصد زنده بیرون می روند. .... اگر كودك شما دختر است رحم و لوله هاي فالوپ او شكل گرفته و در محل نهايي خود قرار دارند. .... بسیاری از مادر ها در یکی دو ماه اخر به دلیل وزن مادر و فشار روی ستون فقرات و ...
 26. من باردارم چه کنم؟! [آرشیو] - روزمنو، محبوب ترین انجمن آشپزی و ...

  www.roozmenu.com › ... › بارداری - PregnancyTranslate this page
  Sep 18, 2012 - به همین دلیل زنان باردار باید از میزان استرس‌های خود بکاهند و اطرافیان ... یکی از نگرانی‌های اصلی زنان باردار این است که چه کار بکنند و چه کار نکنند و یا چه بخورند و چه نخورند. .... غلات صبحانه، سبوس جوی دو سر، نان گندم، جو، ذرت بو داده، برنج قهوه‌ای .... لثه در حین بارداری ، خطر زایمان زود رس را تا ‪ ۷‬برابر افزایش می‌دهد .
 27. راهنمایی های مفید برای پیش از بارداری [آرشیو] - روزمنو، محبوب ترین ...

  www.roozmenu.com › ... › بارداری - PregnancyTranslate this page
  Jan 9, 2011 - 100+ posts - ‎51 authors
  تا اين زمان ممكن است بسياري از مشكلات برگشت ‌ناپذير، براي جنين پيش آمده ... رشد جنين را كند كرده و احتمال تولد نوزاد با وزن كم را تقريبا دوبرابر مي‌كند. ... خانم‌هاي چاق بايد قبل از حامله شدن وزن خود را كم كنند ، زيرا چاقي خطر .... ماهک جان امیدوارم هرچه زودتر خدا بهت یه پسر نازو تپل بده که هم دختر داشته باشی هم پسر:3:
 28. تدبیر زنان حامله، شیرده و اطفال | مهرطب

  www.mehrteb.ir/fa/.../تدبیر-زنان-حامله،-شیرده-و-اطف...Translate this page
  اما این دو باید در یک زمان واحد به محلی خاص برسند تا امکان آمیختن و یکی شدن آنها و بارداری ... نیاز دارد و بدون آن هیچ غذایی ساخته نمی‎شود و هیچ کس نمی‎تواند زنده بماند. ... در جواب باید گفت: مایۀ منی هنگام جدا شدن از منشاء اولیۀ خود مقداری حرارت غریزی و روان .... فایدۀ ریختن رطوبات اضافی و عرق جنین در این غشاء این است که وزن جنین خیلی ...
 29. ناگفته های مسايل همبستری و عشقبازی - بارداري و حاملگي

  masaelejensihot.blogfa.com/cat-4.aspxTranslate this page
  باید از نسل جدید قرص‌های ضدبارداری تشکر کرد، چراکه زنان با این روش‌ها قادرند از ... از حالت تهوع اوايل بارداري، مقداري خشکبار و بيسکويت خشک همراه خود داشته باشد. ...... علاوه بر آن خطر دیابت بارداری در زنان مبتلا به اضافه وزن سه برابر بیشتر است. ..... اسپرم می تواند دو تا سه روز زنده بماند، اما تخمک فقط ۱۲ تا ۲۴ ساعت زنده خواهد ماند.
 30. آویشن

  teb-sonnati90.blogfa.com/Translate this page
  آیا میدانستید که ملخ ها فراوان ترین موجودات بر روی زمین هستند و موجوداتی هستند که در روز دو برابر وزن خود غذا می‌خورند؟ آیا میدانستید که هر چشم مگس از10 هزار عدسی ...

Admin بازدید : 372 چهارشنبه 09 ارديبهشت 1394 زمان : 14:33 نظرات ()
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات


کانال تلگرام
درباره ما
از شــیر مــرغ تا جــون آدمــی زاد «جـدیدتـرین مطالب و اخـبار ایران و جهان» این سایت در ستاد ساماندهی با آدرس ««««« bux2bux.rozblog.com »»»»»» بــه ثــبت رسـیده است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • تک آهنگ
 • اخبار
 • گالری عکس
 • ایرانگردی - جهانگردی

 • بیوگرافی و زندگینامه

 • تغـذیـه
 • سبک زندگی
 • آشپزی
 • نرم‌افزار کامپیوتر
 • اختصاصی اینترنت
 • کتاب‌های اینترنتی pdf

 • ترفندستان
 • بازی موبایل
 • نرم‌افزار موبایل
 • آموزش موبایل
 • مذهبی
 • ادبیات
 • علمی
 • گرافیک
 • فیلم، کلیپ و کارتون
 • مد، مدل و زیبایی

 • فال و طالع بینی
  نظرسنجی
  شـما چـند سـال دارید ؟  مطالب سایت چقدر برای شما مفید بـود؟  آمار سایت
 • کل مطالب : 2947
 • کل نظرات : 93
 • افراد آنلاین : 10
 • تعداد اعضا : 107
 • آی پی امروز : 59
 • آی پی دیروز : 369
 • بازدید امروز : 264
 • باردید دیروز : 2,795
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 106
 • بازدید هفته : 16,611
 • بازدید ماه : 71,637
 • بازدید سال : 950,449
 • بازدید کلی : 4,499,570
 • کدهای اختصاصی
  X بستن تبلیغات
  گيره كوچك كننده بيني
  X بستن تبلیغات
  گردنبند مرغ آمين