تبلیغات در اینترنتclose
​لوله بدون درز Manisman
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
​لوله بدون درز Manisman
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلیبحث و گفتگوی آزاد​لوله بدون درز Manisman

تعداد بازدید : 85
نویسنده پیام
avaseo آفلاینارسال‌ها : 41
عضويت : 17 /10 /1397
​لوله بدون درز Manisman
لوله بدون درز Manisman با اکسترود کردن توسط قالب های مختلف تولید می شود. در اصل ، تولید لوله های بدون درز به فرآیندی نیاز دارد که در آن شمش فولادی به لوله تبدیل شود. این لوله ها معمولاً از شمش فولادی ساخته می شوند ، اما می توانند توسط بخش های مستطیل نیز تولید شوند ، اما با هزینه بیشتری. از استاندارد ASTM A106 و A53 ​​و همچنین استاندارد روغن و گاز API 5L برای ساخت لوله فلزی بدون درز یا لوله مانوز استفاده می شود.

طراحی این لوله با ضخامت های مختلف نیاز به دستورالعمل های خاصی دارد که در استانداردها درج شده است. ضخامت لوله Manisman در اندازه های مختلف تولید می شود. هرچه فشار سیال بیشتر باشد ، لوله ضخیم تر خواهد بود. در برخی روش های تولید این لوله ها باید از عملیات حرارتی خاصی استفاده شود. انتخاب روش تولید لوله مانیسمن با توجه به نیازهای منطقه ای و امکانات تولید کننده تعیین می شود.

فرآیند تولید لوله Maniseman
آنها ابتدا میله های فولادی را بریدند. سپس شمعها را درون کوره های قوس الکتریکی که با استفاده از سوخت بنزین گرم می شوند ، گرم می کنند تا به مرحله سرخ شدن برسند. با استفاده از یک ژنراتور ، میله ها را گرد می کنند. آنها توسط مطبوعات سوراخ می شوند.

در مرحله شلیک ، آنها گلوله را به گلوله فولادی شلیک می کنند که با سرعت زیاد ، یک گلوله 5 متری را به درون گلوله فولادی شلیک می کند. در مرحله بعد ، اگر لوله دارای پیچ و تاب کمی باشد ، برای صاف شدن آن پیچیده می شود. در این مرحله ، لثه از لوله جدا می شود. در مرحله بعد ، سر و پایین لوله را بگیرید و لوله گرد شود. در طول مرحله کشش ، لوله تا اندازه های مختلف تا 3 متر کشیده می شود. سپس لوله با آب و با یک فرآیند ویژه خنک می شود. لوله خنک شده را بنا به درخواست مشتری برش دهید. در مرحله آزمایش ، کامپیوتر لوله را آزمایش می کند تا زباله ها را از بقیه جدا کند. در مرحله آخر ، لوله ها به صورت شش ضلعی با بند چسبانده می شوند و برای بارگیری آماده هستند.

سه شنبه 03 دی 1398 - 13:37
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ